AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 16 Kasim 2018 Cuma 13:21
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KUMLUCA HAVA DURUMU
KUMLUCA
 
"Hoş Sada 3" Yayınlandı
 
5 yılda bir yayınlanan Kumluca belediyesinin yeni kitabı "hoş sada 3" yayınlandı‏.
 
 

5  yılda bir yayınlanan Kumluca belediyesinin yeni kitabı "hoş sada 3" yayınlandı.

Kumluca belediyesi tarafından 2003 yılından itibaren her beş yılda bir hazırlanan “Hoş Sada” ile Kumluca halkı, sevincini, acısını, hayalini, şiirlerle, manilerle, hikâyelerle, mektuplarla, resimlerle geleceğe taşımaya devam ediyor.

Kumluca’nın ilçe oluşunun “55. Yıldönümü” kapsamında Kumluca Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ilkokul, ortaokul, liselerinde ve vatandaşlar arasında resim, şiir, mani, hikaye, fotoğraf çekme ve mektup dallarında düzenlenen yarışmalarda ödül alan eserle bu gününün Kumluca’sını geleceğe sanat dalları ile de taşımak için “Hoş Sada 3” adlı kitap yayınlandı.

Kumluca belediye başkanı Hüsamettin Çetinkaya yaptığı açıklamada, “Kumluca edebiyatını oluşturmada yeni bir basamak oluşturacak eserimiz, geniş bir ekip çalışmasıyla, yarışma planı içerisinde öğretmen ve idareciler eşliğinde hazırlanıp sonuçlandırıldı.  Amacımız “Hoş Sada 3” Yarışması ile, düşünen, araştıran, soran; gençlerimizin, vatandaşlarımızın, yeteneklerini bu amaçlar doğrultusunda açığa çıkartmak, genç yeteneklerin filizlenmesine, dallanıp budaklanmasına yardımcı olmaktır.” dedi.

Ödül ve mansiyon alan tüm eserlerden derlediğimiz bu eserin, tüm çocuklarımıza ve vatandaşlarımıza yönlendirici ve motive edici bir unsur olması dileğini söyleyen başkan Çetinkaya, “Hoş Sada 3” adlı kitabın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek bu tür kalıcı eserlerin devam edeceğini belirtti.

 
 
13 Aralık 2013 Cuma - 11:51
9125 Kere Okundu

SAFİR KUYUMCULUK
DETAY
STÜDYO ÖZCAN
DETAY
KERVAN REKLAM
DETAY
KUMLUCA ANAHTAR
DETAY
MİS MİS KURUYEMİŞ
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com