AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 16 Kasim 2018 Cuma 13:21
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KUMLUCA HAVA DURUMU
KUMLUCA
 
Kültür ve Turizm Bakanlığından Kumluca'ya 500 Bin Lira
 
Kültür ve Turizm Bakanlığınca, Kumluca Belediyesine atıksu arıtma tesisi derin deniz deşarjı yapım işinde kullanılmak üzere 500 bin lira ödenek gönderildi.
 
 

Kültür ve Turizm Bakanlığınca, Kumluca Belediyesine atıksu arıtma tesisi derin deniz deşarjı yapım işinde kullanılmak üzere 500 bin lira ödenek gönderildi.

Kumluca Belediyesi Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi Derin Deniz Deşarjı yapımı sürüyor. Çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, derin deniz deşarjının tamamlanmasıyla Kumluca'nın daha modern bir şehir olacağını söyledi.

Yaşadığı çevreyi korumanın herkesin görevi olduğunu ifade eden Çetinkaya, kendilerinin de çevre ve doğanın korunması yönündeki yürüttükleri çalışmalara Kültür ve Turizm Bakanlığının 500 bin lira destek vermesinden mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Çetinkaya, şöyle konuştu:

"Arıtma tesisimizdeki derin deniz deşarjımız tamamlandığında ilçemiz, altyapısının tüm eksiklerini çözümlemiş modern bir ilçe olacaktır. Bu çalışmayla hem çevremizin hem de denizimizin kirlenmesini önleyeceğiz. Çalışmanın en kısa sürede tamamlanması için yoğun çaba içerisindeyiz. Bu konuda bize destek veren herkese teşekkür ediyoruz."

2 bin 200 metreden oluşan derin deniz deşarjı, 600 metrelik kısmı karada, bin 600 metrelik kısmı ise deniz tabanında olmak üzere iki kısımdan oluşuyor

 
 
02 Aralık 2013 Pazartesi - 20:38
9233 Kere Okundu

STÜDYO ÖZCAN
DETAY
KERVAN REKLAM
DETAY
SAFİR KUYUMCULUK
DETAY
MİS MİS KURUYEMİŞ
DETAY
KUMLUCA ANAHTAR
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com