AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 17 Ocak 2018 Çarsamba 22:06
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KUMLUCA HAVA DURUMU
KUMLUCA
 
İL GENEL MECLİSİ KUMLUCA'DA
 
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ,GÜZÖREN KÖYÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN GELENEKSEL YAĞMUR VE ŞÜKÜR DUASI İÇİN GİTTİKLERİ ANTALYA'NIN KUMLUCA İLÇESİ'NDE MUHTAR VE KÖYLÜLERLE BİR ARAYA GELİP SORUNLARINI DİNLEDİ.
 
 


 İl Genel Meclisi Üyeleri, Güzören Köyünde gerçekleştirilen geleneksel yağmur ve şükür duası için gittikleri Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde muhtar ve köylülerle bir araya gelip sorunlarını dinledi.
İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Arı ve İl Genel Meclisi Üyeleri Ayhan Abay, Erdal Küsken, Mustafa Çetinkaya, Mustafa Sayın ve Adnan Aydın, vatandaşlara Kumluca'ya bağlı köylere yapılan yatırımlarla ilgili bilgi verdi.
10 köy muhtarının katıldığı toplantıda konuşan İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Arı, yeni programa alınan hizmetleri anlatarak, yatırımların bütçenin elverdiği ölçüde gerçekleştirileceğini söyledi.(AntalyaİHA)

 
 
02 Mayıs 2011 Pazartesi - 12:57
8900 Kere Okundu

SAFİR KUYUMCULUK
DETAY
KUMLUCA ANAHTAR
DETAY
KERVAN REKLAM
DETAY
MİS MİS KURUYEMİŞ
DETAY
STÜDYO ÖZCAN
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com