AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 16 Kasim 2018 Cuma 14:05
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KUMLUCA HAVA DURUMU
KUMLUCA
 
BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTISI
 
AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTISI,ANTALYA'NIN KUMLUCA İLÇESİ MAVİKENT BELDE BELEDİYESİ EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
 
 

 AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen Belediye Başkanları Toplantısı, Antalya'nın Kumluca İlçesi Mavikent Belde Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse'nin başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, proje ve bilgi paylaşımının yanı sıra 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak genel seçimlerin değerlendirilmesi yapıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Köse, “AK Partili belediyeler insan merkezli ve hizmet odaklı çalışmaktır, insanımızın huzuru ve refahı için çalışmaktır. AK Belediyecilik, katılımcı, demokratik karar mekanizmalarını işletmektir. Kentsel sorunlara çözüm üretmek ve geleceği en güzel şekilde inşa etmek için çalışmaktadır. Kentlilerin refah seviyesini artırmak için kent ekonomi ve ticaretinin geliştirilmesine önem vermektedir” dedi.
BAŞARILI SONUÇLAR ALACAĞIZ
12 Haziran genel seçimlerinde koordineli çalışılması gerektiğini vurgulayan Köse,“Teşkilat olarak planlamalarımızı yaptık, stratejilerimizi belirledik. Seçim Koordinasyon Merkezimiz (SKM) tarafından bütün bölgelerde programlı çalışmalar gerçekleştireceğiz. Teşkilatlarla birlikte uyumlu çalışmalar neticesinde başarılı sonuçlar alacağız. Türkiye'nin 2023 vizyonunu gerçekleştirme bakımından 12 Haziran 2011 seçimi büyük önem taşımaktadır. 12 Haziran genel seçimlerinde herkesin üzerine düşeni yapacağını biliyorum” diye konuştu.
AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse'nin konuşmasının ardından milletvekili adayları kendilerini tek tek tanıttı.
Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Yerel Yönetimler Başkanı Üzeyir Doğan, Teşkilat Başkanı Ali Çetin, Gençlik Kolları İl Başkanı Hıfzullah Şahbaz, milletvekili adayları Hüseyin Samani, Gökçen Enç, Veysel Dalmaz, Ahmet Şahin, İbrahim Türkiş, Abdullah Cengiz ve belediye başkanları katıldı.(AntalyaİHA)

 
 
28 Nisan 2011 Perşembe - 18:47
8943 Kere Okundu

KUMLUCA ANAHTAR
DETAY
MİS MİS KURUYEMİŞ
DETAY
STÜDYO ÖZCAN
DETAY
KERVAN REKLAM
DETAY
SAFİR KUYUMCULUK
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com